Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/tescilyapi/domains/tescilyapi.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-woocommerce.php on line 153
HAKKIMIZDA | Tescil Yapı
2015  yılının ikici ayında kurulan Tescil Yapı  firmamız, her biri alanında uzman ekip çalışanlarıyla, günümüz koşullarında inşaat sektörünün ileri gelen yapı dekorasyon firması olma yolunca çalışmalar yürütmektedir.

Tüm dünyada, sektörümüzdeki teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi, doğayla dost ve kaliteli ürünler sunmak. Sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri öngörerek hayata geçirmek ve yeniliklerin öncüsü olmak. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak. Sizlere İç dekorasyon , Dış Dekorasyon ve  tadilat tamirat, konularında, her geçen gün ergonomik ve ekonomim ürünlerle çözümler üretmeye devam etmektedir.

Amacımız her bütçeye yönelik, hizmetler sunarak, daha çok mutlu ve huzurlu müşteriler edinmektir.

Her bir dalda ayrı ayrı ustaları bulunan Tescil Yapı, gerek sıva ustaları gerekse dekorasyon ustalarıyla, zamanla yarışan, teknik ekipmanları sayesinde, sizlerin mimari ve iç dekorasyon  projelerinizde, çözüm ortağı olarak hemen yanı başınızdayız.

Ülkemizin bir çok bölgesine hizmet sunan ekiplerimiz , gerektiğinde, farklı lokasyonlardada hizmetlerine devam ettirmektedir.